Transpost Logistyka

Kim Jesteśmy?

Firma Transpost istnieje na rynku ponad 50 lat. Pierwotnie funkcjonowała jako Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego  Łączności, a od 1991 roku - jako Spółka Akcyjna. Od 2017 roku ze względu na rosnący udział w rynku transportowym funkcjonuje jako samodzielna Spółka - Transpost Logistyka, która może się poszczycić w pełni polskim kapitałem.
 
Usługi transportowe, spedycja i logistyka to nasza pasja.

Transport krajowy i międzynarodowy nie ma przed nami tajemnic. Wysoka jakość świadczonych usług oraz kompleksowa obsługa, to nasz klucz do sukcesu.
Każdego dnia staramy się, aby pozytywnie zaskakiwać naszych Klientów otwarciem i  zaangażowaniem.
Cechuje nas indywidualne podejście oraz elastyczność w stosunku do każdego zlecenia transportowego. Chcemy spełniać najbardziej skomplikowane oczekiwania naszych Klientów.

Zgodnie z filozofią firmy najważniejszy jest człowiek. Wiemy, że kluczem do sukcesu są ludzie, ich zaangażowanie do pracy i zrozumienie potrzeb Partnerów. Dzięki gromadzonej przez lata wiedzy, udało się nam wypracować wysoki poziom zaufania.
Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa jak i małe firmy na terenie kraju i całej Europy.

Realizujemy przewozy całopojazdowe oraz drobnicowe. Posiadamy zróżnicowaną flotę pojazdów: plandeki, chłodnie, coilmulde, wywrotki oraz walking floors.
Nasze samochody spełniają europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym.
Posiadamy niezbędne licencje i pozwolenia.

Do dyspozycji Klientów oddajemy kompetentny zespół, wspierany wydajnymi systemami IT.

Doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych kierowców,  dają Państwu poczucie bezpieczeństwa, że powierzony nam ładunek dotrze na czas w wyznaczone miejsce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!